Mobilní domy se těší velké oblibě a není se co divit, vždyť jsou pohodlné, komfortní, líbivé, zajímavé a dokonce i moderní. Nejvíce si u nich vážíme jejich nízké pořizovací hodnoty a také nízkých nákladů na bydlení. Přitom objekty jsou často celoroční a dokonce s možností kolaudace, takže proč toho nevyužít? Kousek volného pozemku a máte vlastní soukromé bydlení se vším, co k životu potřebujete a to za minimální náklady.

Možná se vám zrovna zalíbí typ Lavaro House B Lavarohouse.

Notebook žena prác

Pojďme si ho blíže popsat.

Rozměr obydlí Lavaro House verze B je 48 metrů čtverečních. Jedná se o celoroční typ bydlení. Venkovní fasáda vypadá jako dřevěná. Moderní a velice útulný dům pro bydlení. Dva pokoje jsou dostačující například pro mladý pár nebo i pro starší lidi, kteří se rozhodnou bydlet ve svém.

Objekt je velice úsporný, takže ušetříte spoustu nákladů. Celé obydlí je úplně nové. Venkovní fasáda z Kerrafrontu dodá vzhledu nádech přírody. Přitom je zateplený silnou vrstvou nejmodernější technologie zateplování, takzvanou PUR pěnou, která je vysoce izolační, takže snižuje náklady v zimě na vytápění.

V obydlí najdete vše, co k běžnému životu potřebujete, takže co víc si přát? Nedělejte si zbytečné starosti s převozem nebo zařizováním. Postačí vám soukromý pozemek. Vyberete si tento dům, my vám ho přivezeme až na místo určení, ustavíme a můžete začít bydlet. Objekt je plně vybaven.

pár, muž a žena

Co v něm tedy najdete?

Samozřejmostí jsou postele a skříně i pohovka. Uvnitř se nachází rolety na oknech a přímotopy. Kuchyně je vybavená spotřebiči, najdete zde moderní kuchyňskou linku, sklokeramickou indukční desku, ledničku, myčku, digestoř. V koupelně se nachází bojler, wc, sprchový kout i pračka.

A jak to vypadá uvnitř? Objekt je zevnitř obložen obložením PVC linea v krémové barvě. Vypadá velice vkusně a moderně. Vytváří útulné, čisté a elegantní prostředí, ve kterém se bydlí jedna radost.

Nesmíme zapomenout ani na vnitřní osvětlení led diody, totéž platí i u venkovního osvětlení.