Svou vysněnou trampolínu už nějaký ten pátek vlastníte. Náhle zjišťujete, že je protržená ochranná síť, ošoupaný kryt pružin nebo dokonce vám nějaká pružina chybí. Co teď? V první chvíli se zděsíte a při představě, že musíte koupit komplet vše nové, vás polije horko.

Ne, nebojte, na vše je myšleno a pro tyto případy tu máme náhradní díly na trampolínu. Takže rozhodně nemusíte kupovat vše nové, ale jen to, co opravdu potřebujte. Navíc v této skupině naleznete i další příslušenství, které vám třeba umožní zvýšit bezpečnost používání.

trampolína, síť

Kategorie náhradních dílů je velmi široká a obsahuje nejrůznější potřebné příslušenství. Zejména sem tedy můžeme zařadit pružiny, kryty na pružiny, skákací plochy a ochranné sítě. Dále sem však spadají i schůdky, kotvící sady a dokonce i krycí plachty. Máte tak snadnou možnost, jak zajisti bezpečný a dlouholetý provoz vaší trampolíny.

Nemusíte kupovat komplet vše nové

I přes vysokou kvalitu výrobků se může někdy stát, že se některá součást poškodí. Děje se tak třeba nepříznivým vlivem počasí nebo pouhou nedbalostí a manipulací s různými předměty, které na skákací ploše nemají co dělat. Svůj vliv má jistě i časté a každodenní používání. A konec konců se vám některá součást může i snadno ztratit, když trampolínu před zimou rozkládáte.

Nyní ale víte, že pro všechny tyto situace máte jednoduché řešení a vše můžete samostatně dokoupit a nahradit. Ať jde o protrženou skákací plochu, ošoupaný kryt pružin nebo poztrácené pružiny samotné, vše naleznete v nabídce.

tři holčičky, trampolína, zahrada

Zajistěte si vyšší bezpečí při skákání

Navíc můžete ještě zvýšit bezpečí při samotném skákání a pohybu po skákací ploše. K tomu vám stačí pořídit si ochrannou síť zabraňující pádu na zem. Kotvící sadu zvyšující stabilitu celé konstrukce a znemožňující pohyb konstrukce při skocích či prudkém větru. Ovšem ani kovové schůdky nejsou k zahození. Daleko snadněji se dostanete na skákací plochu a hlavně bezpečně z ní dolů.

Ten kdo che ochránit celou konstrukci včetně skákací plochy a pružin, může si dokoupit ještě krycí plachtu.Ta bezpečně ochrání konstrukci i plochu před vlivem nežádoucího počasí, které bývá v létě opravdu proměnlivé, v době, kdy zrovna nikdo neskáče.