Jestliže plánujete rekonstruovat svůj byt, ale děsí vás dokládání všech faktur, jak to po vás požaduje banka, pokud si chcete koupit třeba dovolenou, ale bojíte se, že byste na ni nezískali půjčku, anebo pokud hodláte konečně vyřešit své finanční závazky, pak je tím pravým řešením přesně pro vás americká hypotéka nebankovní.

mastercardky v kapse

Její velkou předností, kterou oceňují všichni klienti, je to, že tato půjčka je bezúčelová. To konkrétně znamená, že si díky ní můžete vypůjčit potřebné množství peněz, aniž byste udávali, na co je použijete. A to může být v mnoha životních situacích opravdu velká výhoda.

Ovšem napadlo vás, proč může být lepší vyřídit si americkou hypotéku v nebankovním domě, když byste si pro ni mohli zajít i do banky?

K tomu, abyste o takovou půjčku mohli požádat v bance, tak musíte být bonitním klientem. Nesmíte mít žádný záznam v registru, musíte mít vyřešené své finanční závazky, případně je pravidelně splácet, měli byste mít dostatečně vysoké příjmy, a třeba i vhodný věk.
peníze a tužky

Banky mají své podmínky půjček nastavené velice přísně, a tak vůbec není snadné v bankovních domech jakoukoli půjčku získat.

Navíc hrozí, že i když bance poskytnete všechny potřebné podklady a strávíte spoustu času vysvětlováním všech okolností, tak i přesto vás poté banka odmítne. A to jistě nikoho nepotěší.

Takže za takových okolností je mnohdy výhodnější zamířit do nebankovního domu, kde každou žádost o půjčku posuzují individuálně a snaží se svým klientům vycházet co nejvíce vstříc.

Dokonce ani váš záznam v registru nemusí být na překážku, stejně tak jako vaše nižší daňové přiznání, pokud dokážete, že jste schopni své závazky splácet. V opačném případě je možné celou situaci vyřešit s pomocí vhodného spolužadatele, který se stane vašim spoludlužníkem.

Každopádně mějte na paměti, že k tomu, abyste získali americkou nebankovní hypotéku, je nezbytné, abyste měli vlastní nemovitost.