Není dárek, jako dárek. Jsou dárky, které dostanete, slušně poděkujete a dárek putuje do skříně nebo šuplíku. Pak jsou ale dárky, které jsou praktické a po poděkování rozhodně nepatří do skříně, ani šuplíku. Máte je denně na očích, používáte je. Nejčastěji jsou takovými dárky elektronika. A jaká? Co vám nabídneme?

dárek od firmy

Reklamní flash disky https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/elektronika/usb-flash-disky-a-kabely/ a USB kabely. Proč reklamní? Protože právě reklama je to, co dnes potřebuje každá firma, každý podnikatel a každý, kdo se chce zviditelnit. A kam takovou reklamu umístit než na předmět, který bude dennodenně na očích.

Reklamním flash diskem nebo USB kabely můžete obdarovat prakticky kohokoliv. Ocení a zaujme vaše zaměstnance, sekretářku, ale i kolegy nebo dokonce výjimečné zákazníky. Flash disky i USB kabely nabízíme s vašim potiskem nebo logem vaší firmy. Samozřejmostí je i velký výběr v barvách, ale i velikostech a s různou kapacitou. Reklamní flash disky i USB kabely jsou i skvělým upomínkovým předmětem.

Flash disk – známý taky jako „fleška“ je nejrozšířenější paměťové médium pro přenos dat mezi dvěma zařízeními. V naší nabídce najdete flash disky s kapacitou až 4 GB, což ocení většina obdarovaných. Na takový flash disk uložíte jak pracovní záležitosti, tak oblíbenou muziku, film nebo vaše fotky.

moderní flash disk

USB kabely – adaptéry, rozbočovače a konektory – potěší každého, kdo potřebuje nabít telefon v autě, potřebuje v práci připojit do USB portu kromě mobilu i klávesnici, tiskárnu, tablet i myš. Potřebné a vždy po ruce. Veškeré reklamní flash disky a USB kabely máme za velmi příznivé ceny a vždy skladem. V případě, že si nejste jisti s logem vaší firmy, napište nám. Poradíme, vše doladíme dle vašich přání a potřeb. Je pro nás důležité, aby jste byli spokojení hlavně vy. Protože když budete spokojení vy, budou spokojení i vaši obdarovaní.