„Zhaňam po Ostravě dajaku robotu. Olital sem od Vitkovic, po Porubu a nic. „Ty jsi pohlupavy? V klidečku doma na dupě,sem si zehnal fajnu roboru, brigadu v Ostravě. Dobre koruny zarobim, fajny kolektiv a aj se tam kolikrat nachlameme, že tam je leckdy sradna. „Tak poraď ni? Jak jsi ju sehnal? Úžasný dialog v Ostravském žargonu z nádherného Moravskoslezského regionu. Brigáda už zdaleka není pojmem výlučně pro studenty nebo čerstvě vystudované mladé lidi se začínající praxí. Brigáda: „dobrovolná, charitativní ušlechtilá činnost pro druhé“, tak zní jedna z definic. Nicméně pro drtivou většinu lidí je to vedlejší, za mzdu vykonávající pracovní činnost.

snadná brigáda

Ty tam jsou doby, kdy při slově „brigáda“ se nám, zralejším ročníkům vybavila úžasná lopota při sběru brambor, nebo na chmelových lánech. I když studenti tvoří hlavní okruh poptávky po brigádě, zdaleka to touto skupinou nekončí. Nutnost a potřeba si k hlavnímu zaměstnání najít další příjem je čím dál více aktuální. A nejsmutnější realitou dnešní doby je i fakt, že matky samoživitelky, se prakticky bez příjmu z brigády leckdy neobejdou.

A rozhodně se nejedná o méněcennou, či podružnou práci! Naopak, nejen že máme snadnější a přehlednější pracovní povinnosti a práva, ale máme možnost se v daném odvětví zorientovat, poznat dokonale nové prostředí a kolegy, popřípadě se zapracovat (nejedná-li se o profesionální kvalifikovanou práci) a přejít na hlavní pracovní poměr. Opačný směr, to si přiznejme, je cesta spíše opačná.

Nabídek na sociálních sítí je na první pohled nespočet, nicméně se jedná většinou o dvě kategorie „přivýdělku“. Kup a prodej, doporuč a sežeň lidi. Ale ne každý jsme obchodník, či leader!

Sice trh práce v naší zemi není zcela katastrofická, i zde panují rozdíly a specifika pro jednotlivé kraje. (Ano, faktorů a příčin je daleko více, a i když názor, že příliv zahraničních pracovníků dokáže kartami nabídek, ale hlavně odměn brigády, notně zamíchat je potřeba se s tímto ale „poprat“!)

Moravskoslezský kraj sice nepatří mezi „top“ vyhledávané destinace, co se týká pestrosti, a hlavně množství nabídek práce. A přesto, pokud víme, kde nejjednodušeji najít aktuální nabídku brigády v Ostravě, máme vyhráno. A právě z pohodlí domova, s uvařenou kávou a klidnou myslí, při výběru.

Nejjednodušší cesta, která nám ušetří nejen čas hledáním, ale i čas s výběrem brigády ušité přímo nám na tělo.

Hit práce nabízí širokou škálu aktuálních nabídek. Krátkodobé, stálé brigády, v různorodých oborech a odvětví.

Dělník/ce

Skladník/ce

Doručovatel/ka

Obchodní prodejci

Doplňovači zboží

brigáda-mytí

A další a další obory profese a uplatnění.

Hit práce a to doslova, pestrá nabídka nejen brigád, ale i hlavní činnosti. Jednoduchá a přehledná platforma. Prostě Hit Práce.

Drtivá většina lidí, kteří chtějí opravdu pracovat anebo jsou okolnostmi donuceni si najít „vedlejšák“, si zde opravdu vybere!