Bez zásuvek v bytě se neobejde nikdo z nás. Kdo by se bez nich obešel, ten by doma nemohl mít žádné elektrické spotřebiče, a takovou situaci si lze v dnešní době představit jen stěží, tím spíše v běžné domácnosti. Nicméně možná vás napadne, že jednu přednost by takové opatření přece jen mělo – díky němu by celkový dojem z vaší krásné barevné výmalby nekazily zářivě bílé zásuvky a vypínače. Ovšem na takovou věc už dneska můžete jít chytře a rozhodně je tu lepší řešení, než se obejít bez elektřiny.schéma zásuvkové lišty.png
Stačí, kdy si dobře vyberete. Není zásuvka jako zásuvka, tím spíše, když jde o zásuvky schneider. Právě na tyto elektronické pomocníky se můžete plně spolehnout. Nejen, že jsou spolehliví., protože jsou kvalitní, ale ještě ke všemu mají i velice zdařilý design.
Co si pod takovým pojmenováním máte představit? Představte si dokonalé barvy a zajímavé tvary, které do vaší domácnosti zapadnou jako ulité. A to znamená jediné – už nikdy vás při pohledu na stěnu nebudou rušit barvy vašich zásuvek a vypínačů!
Máte červené stěny? Pak si zvolte červené vypínače!
Milujete žlutou? Žluté zásuvky a vypínače v různých tónech jsou zde pro vás!
Fandíte pastelovým barvám? Proč ne, i takové můžete mít!
Zkrátka, pokud jde o výrobky schneider, neexistují zde žádné překážky. Tento výrobce vám nabízí jak výrobky maximální kvality, tak i takové, které vypadají přesně podle vašich představ – ty najdete ve výrobní řadě unica.bílá dvojitá zásuvka.jpg
A dokonce se nemusíte obávat ani změny. Je dost možné, že vás už napadlo, co budete dělat, až se rozhodnete vymalovat jinou barvou. Jenže ani toho se už obávat nemusíte. Chytře řešené modulární provedení výrobků schneider umožňuje jednoduše změnit barevnost výrobků tím, že vyměníte jejich svrchní rámeček, přičemž strojek zůstane na svém místě. Taková změna vás bude stát pár korun a pár minut vašeho času.