Jsem takový typ člověka, který má opravdu hodně rád hudbu. A jak by taky ne, protože pocházím z rodiny, která je taková celá hudební. Můj otec i můj dědeček oba dva hráli na kytaru a můj dědeček navíc ještě na harmoniku. A taky můj strejda zase na housle a můj bratr zase hraje na kytaru a taky na elektrickou kytaru. A víte, na co hraji já? Samozřejmě, že mimo na nervy taky hraji na piano a taky na flétnu. A mě tohle opravdu hodně baví a říkám si, že bych se tím taky mohla živit. Anebo bych mohla založit nějakou kapelu, kde budou všichni členové z naší rodiny. Je nás tady opravdu mnoho.

Kytara mě baví.

A sice ano, je pravda, že mnoho členů z naší rodiny už občas si někde zahraje a má za to zaplaceno. Mně se tohle stalo zatím jenom dvakrát, ale zase jsem za to měla taky opravdu skvěle zaplaceno. Taky totiž kvůli hudbě pravidelně navštěvuji webové stránky feedbackpedals.com, kde jsou taky skvělé výrobky a věci k hudbě, a to například výrobky jako fulton OC dv2. Anebo další podobné věci. A co třeba například kytarové efekty? Pokud chcete kvalitní kytarové efekty, tak třeba mohu doporučit Benson germanium, který stojí sice skoro devět tisíc korun, ale zaručuji vám, že je to opravdu perfektní věc.

Na kytaru hraji už taky.

Díky kytarovým efektům taky budete mít skvělý zvuk, a samozřejmě taky více posluchačů, protože když je dobrý kytarový efekt, tak hudba zní samozřejmě lépe. Třeba taky mohu nabídnout catalinbread Abrakadabra, která má čtyři ovládací prvky a už umí doladit odezvu přesně podle vaší kytary a taky aparatury. Provozní napětí až osmnáct voltů, takže podle mého názoru je to opravdu perfektní. Nebudete litovat. Mnoho lidí hraje na různé hudební nástroje, jako například na kytaru, tak chtějí skvělý zvuk. A kdybyste měli vy nějaké hudební vystoupení, tak co by vás jako první napadlo? Nová kytara nebo nějaký doplněk? Víte, je toho vážně mnoho.