Malování bytu

Jestliže si vybavíte legendární černobílý televizní seriál Taková normální rodinka z roku 1971, možná se vám v mysli zjeví obraz malíře na dřevěných štaflích, kulaté štětky a papírové čepice na hlavě. Malování bylo považováno ještě před několika desítkami let za náročnou proceduru, zvláště pak v souvislosti s přípravou a následným úklidem. To však dnes už naštěstí nemusí platit, jestliže si nechcete přidělávat zbytečnou námahu, využijte služeb lepicích pásek a polyetylenové fólie, které dokonale zakryjí vše, co je třeba. Jestliže ukryjete před malířským válečkem i okna, dveře a podlahu, úklidové práce se zúží na nezbytné minimum.
lepicí páska

Převážení věcí a stěhování

Krabice z papírového kartonu se osvědčily jako nejlepší způsob uskladnění věcí pro jejich přepravu z bodu A do bodu B. Ať už jde o přesun na krátké vzdálenosti, nebo náročné stěhovací martyrium, izolepy budete potřebovat v každém případě. Můžete namítat, že krabice stačí převázat provázkem, ale zkuste si udělat test pracnosti a sami zjistíte, co je výhodnější.
lepicí pásky

Svačina v tašce

Docela zajímavý nápad se zrodil nedávno v jedné chytré hlavě. Šlo o přenášení vyrobeného hotového jídla z chladničky do zaměstnání ve skleněné lahvi. Do tašky by se totiž nevešla plastová dóza a sklenice byla svými rozměry ideální. Bohužel však netěsnilo víčko, ale stačila docela obyčejná izolepa, která víčko přilepila ke sklu, a bylo po problému.

Otlaky z bot

Když se na chodidlech vytvoří z nových bot puchýře, máte rázem starosti, jak se jich bezbolestně zbavit. Puchýřů se však nezbavíte ze dne na den, tělu trvá zhruba čtyři dny, než se kožní defekt zacelí, ale můžeme tomuto procesu jít naproti s pomocí docela obyčejné lepicí pásky. Je to dokonce efektivnější způsob, než klasická zdravotnická leukoplast, která má špatnou přilnavost, smýká se, a pomáhá maximálně s řezným poraněním.