Než se rozhodnete pro podnikání v oboru instalatérství, vžijte se do role zákazníka, který Vás potřebuje.

  • Jak se cítí, když mu tryská voda po celé kuchyni?
  • Když mu neustále kape kohoutek v koupelně?
  • Když se po jeho bytě potlouká smrad z kanalizace a nemůže se jej zbavit?
  • Nebo když se mu rozbije jeho oblíbená vířivá vana!

instalatérské práce

Zavolá Vaši instalatérskou firmu a Vy nebudete umět pomoci, protože se specializujete pouze na něco? To by bylo dost hloupé. Vy, jako spolehlivá firma, musíte umět poskytnout komplexní instalatérské služby https://servisvirivychvan.cz/sluzby/instalaterske-prace/, abyste byli za hrdiny. Aby si Vás zavolali znovu i v případě, když nenastane přímo havarijní situace, a zákazník bude mít dost času rozmyslet se, jakou firmu zvolí na instalatérské práce.
To je to, na co byste neměli zapomínat při poskytování služeb.

Komplexnost a pohotovost. Buďte ještě na vyšší úrovni a začněte spolupráci se zedníky, nebo s topenáři, aby Váš zákazník měl dokonalé pohodlí při realizaci svých požadavků. Umíte si představit zákazníka, který potřebuje renovovat koupelnu a kuchyni zároveň, a Vaše instalatérská firma nabídne nejen kvalitně odvedenou práci, ale také všechno ostatní, čím se přímo nezabýváte? Váš zákazník bude nadšen, že nebude muset shánět topenáře, nebo zedníka, aby dílo dokončil, protože Vy mu jej nabídnete hned při realizaci!

koupel

A další rada? Nezůstávejte spokojeni s dovednostmi a znalostmi, které jste získali ve škole. Stále sledujete vývoj svého oboru. Nové technologické postupy ve výrobě. Nezaostávejte za pokrokem, aby se Vám jednou nestalo, že budete, třeba na vířivku hledět, jak tele na nová vrata! Naučte se nové technologie, které trh nabízí. Vaše instalatérská firma může snadno a rychle reagovat na novinky na trhu. A to zákazníci také ocení.
Když si zákazník zadá telefonní číslo na Vaši firmu přímo do mobilu, co byste si přáli víc?