Farmaceutické firmy nám nabízí mnoho doplňků stravy, pro lepší trávení, pro hubnutí, pro ženy, pro muže, pro děti, pro starší, pro duševní pohodu, na nejrůznější zdravotní problémy, jako játra, ledviny, žaludek, na zvýšení imunity a snížení hmotnosti a řadu dalších.

Každý doplněk stravy bude mít jistě nějaký účinek a určitě není od věci je v případě zdravotních problémů zkusit. Zvlášť, pokud jsou to přírodní produkty, kterými nikdy nemůžete tělu ublížit, zato vám mohou pomoci a nebude to dráždit žaludek nebo mít jiné nežádoucí účinky, jako má většina léků. K antibiotikům vám lékař rovnou doporučí probiotika apod.

vitamíny

Ale nejen zdravotní problémy nás někdy donutí navštívit lékárnu. Občas tam jdeme, protože chceme nějaký zázrak, který nás omladí, který zastaví proces našeho stárnutí a my se budeme stále cítit jako mladí a také budeme mladistvě vypadat. Víte, o čem je řeč? O nativním kolagenu! Kolagen jako doplněk stravy srovná vaše vrásky, navrátí vlasům lesk a pro vaše klouby to bude jako zázračné znovuzrození. Chcete-li pozastavit stárnutí, aby na vás okolí nepozorovalo, kolik že vám už je let, doporučujeme užívání kolagenu, zachová vám mladistvý vzhled.

pilulky

Na mnohé zdravotní neduhy, je vhodné, ještě dříve než navštívíte lékaře, vyzkoušet bylinné čaje. Můžeme je také koupit v lékárně, ale pokud si je zajdeme sami nasbírat do přírody, uděláme tak procházkou zároveň něco i pro naše zdraví. Na internetu najdete mnoho stránek, které vám poradí, jaká bylinka pomůže při tom kterém zdravotním problému Můžete si usušit bylinky na čaj, ale i zkusit vyrobit sirupy, masti či výluhy. Můžete se zdravě stravovat, dbát na pestrost jídla, jíst dostatek vitamínů a minerálů, ale přesto je například v zimním období vhodné, doplňovat jídelníček vitamínem D, nebo C, kterého je v zimě méně a který přispívá k naší lepší imunitě.