Velmi oblíbeným a praktickým kouskem v dámském šatníku jsou legíny. V posledních letech se staly velmi oblíbené a často využívané. Hodně žen si je oblíbilo a zařadilo je do běžného nošení. A není divu. Legíny jsou pohodlné, praktické a dají se kombinovat k mnoha různým oblečením. Jde ja tak například nosit k šatům, sukni, kraťasům, dlouhým topům, mikinošatům a kardiganům.

legíny ke svetru

Legíny se díky velké poptávce vyrábějí v mnoha provedeních. Jde o různé modely legín a jsou tak různé střižené. Vysoké legíny https://www.disstyle.cz/leginy-s-vysokym-pasem jsou velmi pohodlné, nesjíždějí a to ani při cvičení. Rozdíl je také v materiálech. Může jít o bavlnu, příměsi s bavlnou a funkční materiály i kožené legíny. Legíny se tak dají nosit ke více společenskému oblečení, ale také na volný čas, na doma a také na sport. Na sport jsou legíny velmi využívané. Právě legíny s vysokým pasem jsou vhodné na mnoho sportů. Nikde nic netlačí, nesjíždějí, nepřekáží a díky funkčním materiálům jsou velmi příjemné i při namáhavých sportech.

sportovní legíny

Legíny se dají skvěle kombinovat k mnoha outfitům. Nosit je mohou štíhlé i ženy s výraznějšími ženskými křivkami. Díky tomu, že se k nim dá vzít delší a volnější svršek, tak se krásně skryjí problémové partie. U legín je také potřeba, aby vám dobře seděli. Nesmí být příliš dlouhé a naopak zas příliš krátké, vybrat vhodnou délku je důležité. Díky tomu se vám nebude nikde nic krabatit.

Legíny se vyrábějí tedy nejenom v různém typu střihů a materiálů, ale také v různých barvách a vzorech. Lze tak mít velmi originální vtipné a veselé legíny či jen neutrální a černé. Pokud zvolíte výrazné a veselé legíny, pak je dobré mít vršek jednobarevný. A platí to naopak. K jednobarevným legínám lze tak vzít výrazný vršek. Můžete tak využít svoji fantazii a pořídit si opravdu veselé kousky do svého šatníku. Vyrazit klidně můžete i ve žlutých a obrázkových legínách.